poniedziałek, 22 czerwca 2026

O sobie: ostatnie pół roku, jak reżim Tuska mnie dręczył i dręczy

 Przez ostatnie pół roku reżim Tuska dręczył mnie w najlepsze. Zaczęli w styczniu czyszcząc żołądek z kwasów żołądkowych. W lutym czyścili mi jelita - sraczką. Towarzyszyły temu bóle głowy. Niemal codziennie dręczą mnie bólem brzucha. 

Od kilku miesięcy boli mnie kostka lewej nogi. Mogą mnie tą kostką torturować, co też robią co pewien czas. Kiedy siedziałem przez godzinę przy komputerze, to po wstaniu, opierając się na lewej nodze czułem przenikliwy ból. Miało to fatalny wpływ na myślenie. 

Policja każdego dnia "oferuje" mi przeróżne osoby. Znaczy się reżim Tuska nie przyzna mi zadośćuczynienia. 

Skończyłem 63 lata i niedługo pozostanie mi tylko popełnić samobójstwo.

Tymczasem codziennie jestem gościem Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. To bardzo uduchowione siostry. Często śpiewają "Gloria in excelsis deo", a później wydają posiłki, ubogim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz