Konferencja w Gdańsku o Ukrainie. Tak wyglądają plany i lista gości
Dziś rusza konferencja dotycząca odbudowy Ukrainy w Gdańsku. O wydarzeniu było głośno w ostatnich dniach między innymi ze względu na kryzys w relacjach Warszawy i Kijowa. Czego możemy się spodziewać? Kto weźmie w spotkaniu udział, a kogo zabraknie?
Od blogera.
Oni wszyscy zapomnieli o tym, że Ukraina jest w stanie wojny z Rosją. Ukraina walczy ze śmiertelnym wrogiem!
Dziwne, że Oni chcą rozmawiać o odbudowie i zarabianiu pieniędzy, a nie o tym jak odeprzeć wroga.
Jeśli Kreml poczuje się zagrożony, może użyć ostatecznego argumentu jakim jest bomba atomowa.
Ukraińcy wychwalający ludobójców z UPA i banderowców sami dostarczają Kremlowi argumentów.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz