czwartek, 25 czerwca 2026

Gdańsk: Konferencja, wojna, banderowcy, Putin i bomba atomowa.

 Konferencja w Gdańsku o Ukrainie. Tak wyglądają plany i lista gości

 Dziś rusza konferencja dotycząca odbudowy Ukrainy w Gdańsku. O wydarzeniu było głośno w ostatnich dniach między innymi ze względu na kryzys w relacjach Warszawy i Kijowa. Czego możemy się spodziewać? Kto weźmie w spotkaniu udział, a kogo zabraknie? 

 

Od blogera.

Oni wszyscy zapomnieli o tym, że Ukraina jest w stanie wojny z Rosją. Ukraina walczy ze śmiertelnym wrogiem! 

Dziwne, że Oni chcą rozmawiać o odbudowie i zarabianiu pieniędzy, a nie o tym jak odeprzeć wroga. 

Jeśli Kreml poczuje się zagrożony, może użyć ostatecznego argumentu jakim jest bomba atomowa. 

Ukraińcy wychwalający ludobójców z UPA i banderowców sami dostarczają Kremlowi argumentów.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz